Ustawienia hellingera

Ortodonta – Kraków

Off 92
Ortodonta – Kraków
1 vote, 5.00 avg. rating (81% score)

ortodonta (1)Zawsze warto skontrolować swoje zęby nie tylko pod kątem ich zdrowia, ale także właściwego zgryzu czy ustawienia poszczególnych zębów. Tym zajmuje się ortodonta, który na podstawie określonych badań wskaże nam, co można zrobić. Obecnie najbardziej popularną metodą poprawiania zgryzu są aparaty stałe, które można zakładać ludziom nawet w zaawansowanym wieku. Doświadczony lekarz wskaże typ aparatu, a także oszacuje czas jego noszenia.
Oczywiście ortodonta nie jest w stanie zagwarantować pacjentowi stuprocentowego zadowolenia. Zdarza się bowiem, że człowiek po zakończeniu leczenia ortodontycznego nie potrafi zaakceptować swojej twarzy z nowym zgryzem. Dlatego też niektóre poradnie oferują symulację i za pomocą programów komputerowych ilustrują przewidywany efekt leczenia.
Zawsze jednak warto skonsultować się z lekarzem, ponieważ nieleczone wady zgryzu mogą z czasem utrudniać życie. Ortodonta powinien przedstawić nam konsekwencje niepodjęcia leczenia, ale wybór oczywiście należy do nas samych.

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Indeks glikemiczny

    Osoby, które pragną zawalczyć o zgrabną sylwetkę, powinny zwracać uwagę na indeks glikemiczny produktów, które spożywają. Z punktu widzenia dietetyki ten wskaźnik jest bardzo ważny, ponieważ informuje nas, jaki poziom glukozy we krwi pojawi się, gdy spożyjemy dany produkt spożywczy. Na co dzień trudno jest brać pod uwagę wskaźnik indeksu glikemicznego, bowiem nie znajdujemy stosownych…

  • Operacje plastyczne – Kraków

    Operacje plastyczne nosa Człowiek w swoim życiu często boryka się z chorobami i urazami. Choroba, lub uraz mechaniczny mogą doprowadzić np. do zniekształcenia nosa, a tym samym ograniczyć oddychanie. Takie sytuacje wskazują na to, że operacje plastyczne muszą być wykonane, by przywrócić komfort oddychania. Estetyczne operacje plastyczne nosa są wykonywane po to, by zmienić kształt…