Konstelacje rodzinne Berta Hellingera

Niezdrowy tryb zycia

Off 5
Niezdrowy tryb zycia
1 vote, 6.00 avg. rating (89% score)

Nieetyczne jest np. takie zachowanie szkolonego zawodnika jak obmawianie swojego trenera przed kamerami mediów i opowiadanie publicznie o jego tajnych metodach treningowych. Trener kładzie z kolei nacisk na udoskonalenie umiejętności i talentu trenowanego zawodnika oraz dba o jego bezpieczeństwo w czasie meczu, czy też walki. Szczególny nacisk na dbanie o zdrowie muszą kłaść bokserzy. Niejednokrotnie w wyniku otrzymania naprawdę silnego ciosu wymierzonego przez przeciwnika, w organizmie dochodzi do powstania rozmaitych obrażeń wewnętrznych, które dają się wykryć dopiero po przeprowadzeniu szczegółowych badań przez takiego fachowca jak np. radiolog sosnowiec. Nie można lekceważyć nawet powierzchownych siniaków. Po każdej przebytej walce zawodnik powinien zostać przebadany i powierzyć swoje zaufanie wchodzącemu w skład sztabu szkoleniowego lekarzowi. W wyniku walk zakończonych nokautem zawodnika niezbędna jest często dobrze przeprowadzona tomografia komputerowa obszaru śródczaszkowego wykonana przez takich specjalistów jak radiolodzy.

http://plejor.pl/

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Liczba posiłków

    Wielu z nas zastanawia się, dlaczego liczba posiłków spożywanych w ciągu dnia jest tak ważną. Istnieje spora grupa osób, która twierdzi, iż nie potrafi jeść na przykład śniadań rano. Jest przyzwyczajona do późnych posiłków i małej ich liczby. Społeczeństwo w dużej mierze trzyma się swoich błędnych założeń, ponieważ nie mając problemów zdrowotnych, jak i nie…

  • Dlaczego zboża szkodzą?

    Zapanowała moda na spożywanie zbóż, które niestety nie są korzystne dla naszego organizmu. Przede wszystkim ze względu na zawartość glutenu, który największe problemy z układem pokarmowym powoduje u osób wykazujących nań uczulenie. Zboża składają się przede wszystkim z szybko wchłaniających się węglowodanów. Zabijają zatem uczucie głodu na krótki czas, a do tego dostarczają sporo kalorii….