Ustawienia hellingerowskie

Jeśli jeszcze nie wiesz jak schudnąć?

Off 12
Jeśli jeszcze nie wiesz jak schudnąć?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli jeszcze nie wiesz jak schudnąć to powinnaś się skupić na tym, aby rano poczuć głód. Odczuwasz go wtedy, kiedy masz obniżony poziom cukru we krwi. Jeśli chcesz się poczuć rano głodna, to musisz ograniczyć wieczorem spożywanie węglowodanów.

Koło godziny 15 zjedz jakiś produkt, który będzie zawierał w sobie trochę tłuszczu. Musisz zadbać też o aminokwasy, żeby podnieść poziom dopaminy. To samo zrób o godzinie 18.00. Na kolację zjedz trochę indyka i surówkę. Pamiętaj, że musi to być koniecznie indyk, a nie jakieś inne mięso. Taki posiłek pozwoli Ci szybko zasnąć, dlatego że będziesz miała niższy niż zwykle poziom cukru we krwi. Wobec tego, kiedy rano wstaniesz poczujesz się bardzo głodna.

Kiedy rano wstaniesz powinnaś czuć się głodna. Wówczas na śniadanie zjedz płatki owsiane zalane szklanką mleka, dwa duże jajka, oraz kromkę chleba z ziarnami posmarowaną twarożkiem. Takie śniadanie sprawi, że będziesz miała energię praktycznie na cały dzień. Zadbaj też o to, żeby dobrze najeść się na obiad i kolację, to bardzo ważne.

Jeśli będziesz się odżywiała tak jak Ci radzimy, to po przebudzeniu powinnaś czuć się głodna. Wszystko to spowoduje, że wieczorne objadanie przestanie być Twoim problemem. Pamiętaj kluczem do sukcesu jest obfite śniadanie i unikanie jedzenia węglowodanów wieczorami. Jeśli zastosujesz się do wszystkich rad, to na pewno zauważysz, że Twoja waga zaczęła spadać. Jednak pamiętaj, że wszystko wymaga cierpliwości. Może to wszystko wydaje Ci się łatwe, ale na pewno będzie wymagało od Ciebie dużego poświęcenia.

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Zasady zdrowego odżywiania

    Nie istnieją uniwersalne zasady zdrowego odżywiania, przy czym istnieje wiele uniwersalnych wskazówek, do których warto się stosować. Poszukując tego typu porad w sieci można natknąć się na listę kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu wskazówek odnoszących się do zdrowego odżywiania. Różnica ta wynika z faktu, że dla każdego odmienne zasady mogą być uniwersalnymi. O czym jednak…

  • Hydrominum opinie

    Nie każdy wie o tym, że nadmiar wody w organizmie może być naprawdę sporym problemem. Dotyczy to zwłaszcza pań, które często uskarżają się np. na charakterystyczną opuchliznę przed okresem. Nadmiar wody w organizmie prowadzi także i do szpecącego cellulitu. Oczywiście można postawić na dobrą dietę, aby rozwiązać problem, jednak można wypróbować także i nowoczesny suplement…