Ustawienia hellingerowskie

Jak schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie?

Off 12
Jak schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie?
1 vote, 5.00 avg. rating (81% score)

Nocne podjadanie to częsta przypadłość osób, które mają problemy z wagą. Lekarze coraz częściej zastanawiają się jaki wpływ na odchudzanie i odżywianie ma pora i długość snu. Wiele badań wskazuje, że wszystkie te czynniki są ze sobą ściśle powiązane. Ale nie martw się znamy metody, które pomogą Ci pozbyć się problemu podjadania w nocy. Wystarczy wprowadzić kilka zmian do swojego życia a utrata wagi stanie się łatwiejsza jak nigdy dotąd.

Nocne podjadanie wynika z tego, że nie czujesz głodu w godzinach porannych. Wpływ na jedzenie w nocy może mieć też bezsenność i silny stres w ciągu dnia. To wszystko powoduje, że zaczynasz jeść bardzo dużo kalorii w ciągu całego dnia. Ciężko będzie Ci zapanować nad wagą jeśli w nocy będziesz się objadała jak szalona a nad ranem nie będziesz miała na nic ochoty. Podjadanie nocne sprawia, że nie masz szans na upilnowanie prawidłowej wagi.

Naukowcy zauważyli, że silny stres w ciągu dnia ma związek z podjadaniem w nocy. Jeśli wieczorem zjesz dużo węglowodanów, to Twój organizm wyprodukuje bardzo dużo serotoniny. Ona spowoduje, że przez cały dzień a także wieczorem nie będziesz mogła się na niczym skupić ani skoncentrować. Ale spokojnie, nie denerwuj się, są metody, które pomogą Ci zapanować na tymi wszystkimi problemami wynikającymi z podjadania w nocy.

 

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Operacje plastyczne – Kraków

    Operacje plastyczne nosa Człowiek w swoim życiu często boryka się z chorobami i urazami. Choroba, lub uraz mechaniczny mogą doprowadzić np. do zniekształcenia nosa, a tym samym ograniczyć oddychanie. Takie sytuacje wskazują na to, że operacje plastyczne muszą być wykonane, by przywrócić komfort oddychania. Estetyczne operacje plastyczne nosa są wykonywane po to, by zmienić kształt…

  • Zabiegi estetyczne

    Łysina dotyka osoby w coraz młodszym wieku. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele czynników – począwszy od spożywania nadmiernych ilości tytoniu, skończywszy na stresującym trybie życia. Dla wielu osób ubytki włosów na głowie stanowią nie lada problem. Jak powszechnie wiadomo, obecnie wizerunek pełni ważną rolę, w szczególności dla przedstawicieli zawodów, którzy muszą stale utrzymywać…