Ustawienia hellingerowskie

Jak schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie?

Off 12
Jak schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie?
1 vote, 5.00 avg. rating (81% score)

Nocne podjadanie to częsta przypadłość osób, które mają problemy z wagą. Lekarze coraz częściej zastanawiają się jaki wpływ na odchudzanie i odżywianie ma pora i długość snu. Wiele badań wskazuje, że wszystkie te czynniki są ze sobą ściśle powiązane. Ale nie martw się znamy metody, które pomogą Ci pozbyć się problemu podjadania w nocy. Wystarczy wprowadzić kilka zmian do swojego życia a utrata wagi stanie się łatwiejsza jak nigdy dotąd.

Nocne podjadanie wynika z tego, że nie czujesz głodu w godzinach porannych. Wpływ na jedzenie w nocy może mieć też bezsenność i silny stres w ciągu dnia. To wszystko powoduje, że zaczynasz jeść bardzo dużo kalorii w ciągu całego dnia. Ciężko będzie Ci zapanować nad wagą jeśli w nocy będziesz się objadała jak szalona a nad ranem nie będziesz miała na nic ochoty. Podjadanie nocne sprawia, że nie masz szans na upilnowanie prawidłowej wagi.

Naukowcy zauważyli, że silny stres w ciągu dnia ma związek z podjadaniem w nocy. Jeśli wieczorem zjesz dużo węglowodanów, to Twój organizm wyprodukuje bardzo dużo serotoniny. Ona spowoduje, że przez cały dzień a także wieczorem nie będziesz mogła się na niczym skupić ani skoncentrować. Ale spokojnie, nie denerwuj się, są metody, które pomogą Ci zapanować na tymi wszystkimi problemami wynikającymi z podjadania w nocy.

 

Ciekawe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Warszawie oraz okolicy prywatne leczenie jest na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailpawelh20[malpa]wp.pl
Tel(037) 897 35 22
MiastoKraków
KrajPolska

Archiwa

Losowy wpis:

  • Trizer – skuteczne tabletki na odchudzanie

    Skuteczna metoda odchudzania Wiele osób na całym świecie stara się zgubić zbędne kilogramy. Widać to szczególnie tuż przed sezonem wakacyjnym, kiedy to wyjeżdżając na wymarzone wakacje, pragniemy pokazać trochę swojego ciała. Wydawałoby się, że problem ten dotyczy głównie kobiet, ale jak pokazują statystyki, z nadwagą walczy coraz większa liczba mężczyzn w różnym wieku. Oczywiście najlepszą…

  • Osrodek leczenia uzaleznien

    Uzależnienie, najczęściej kojarzy się jednoznacznie – alkohol lub papierosy. Oczywiście jest w tym wiele prawdy, uzależnienie od alkoholu lub nikotyny jest bowiem bardzo częste. Warto jednak pamiętać, że uzależnionym można być od wielu innych rzeczy – internetu, słodyczy, gier hazardowych, leków. Można wymieniać bez końca. Jak leczyć takie uzależnienia? Mylą się ci, którzy sądzą, że…